Statystyki są w Polsce są bezlitosne:


Problem z osiągnięciem erekcji dotyka około 1,5 miliona mężczyzn powyżej 35 roku życia*

 

* Rabijewski M. Zaburzenia erekcji, etiologia i leczenie, Przegląd Urologiczny, 2006/4 (38)

Nie ufaj reklamie!

Zaufaj sprawdzonym produktom

Na rynku dostępnych jest wiele środków wspomagających erekcję.

Wystarczy włączyć radio lub telewizję, a wszędzie jesteśmy atakowani 

reklamami środków na potencję.

Nasz ranking powstał w inny sposób, wzięliśmy pod uwagę

najczęściej kupowane środki i zestawiliśmy je z opiniami

konsmentów.

                                 Sprawdź wyniki rankingu

Ranking środków na erekcję

Erectio


aLEX_1981

Witam, nie ma problemu z tą opinią bo w sumie to mam wobec was dlug wdzięczności:) Właśnie kupiłem kolejne opakowanie tym razem w pakiecie bo już wiem, że ciężko mi się będzie rozstać z tym produktem hehe. Ale do konkretów. Jakiś czas temu zacząłem mieć problemy z „podniesieniem go”… Najpierw zdarzało się to sporadycznie, ale później to już była norma. Dopiero po jakimś czasie kapnąłem się że to przez moją prace. Szef cały czas się mnie czepiał i miałem dużo stresu i nawet w domu nie mogłem się wyluzować. Początkowo moja męska duma nie pozwalała mi brać żadnych tabletek, ale poddałem się… moja dziewczyna mnie do tego zmusiła. Powiedziala, że jak nic z tym nie zrobię, to żebym nie był zdziwiony jak zacznie mnie zdradzać. Znalazlem Zytax w necie, miał dobre opinie to wziąłem. I to był strzał w dziesiątkę! Już nie mam problemów z „podniesieniem go i do tego mam super silne erekcje! POLECAM!

Marco & Monica - Budapeszt, Węgry

Oboje cierpieliśmy przez moje kłopoty z erekcją. Widziałem jej bezradność wobec problemu, chociaż tak bardzo starała się mi pomóc. Kochać mogliśmy się tylko od czasu do czasu. I wtedy kolega z roboty przyznał mi się do podobnych problemów, a przy okazji podsunął rozwiązanie, które z powodzeniem na sobie wypróbował. Oczywiście online znalazł środki na potencję Vigrax, a ja w ślad za nim. Nikomu się nie przyznałem, ale niespodzianka przyszła szybciej niż myślałem. Znów jestem młody. Zażywam Vigrax z poranną herbatą, a ona jest cała w skowronkach. Pomyślałem, że warto pomóc innym. Kupujcie Vigrax!
P O L E C A M
BEATA, 24, MIELNO

XtraSize to produkt przede wszystkim dla mężczyzn, ale tak naprawdę z myślą o kobietach. Mój chłopak i ja mieliśmy problemy łóżkowe. Poprosiłam go aby wypróbował XtraSize i tak zrobił. Całkowicie naprawił nasze życie seksualne. Teraz jeszcze bardziej się zbliżyliśmy a mój chłopak jest dumny z siebie. XtraSize to idealny produkt dla obojga.

JOHN, 24, TORONTO

Hej, Jesteście genialni! Zawsze lubiłem ostry seks i miałem duuuże ambicje – kilka lasek jednej nocy. Jednak już przy drugiej zwykle miałem problem żeby go podnieść. A teraz… teraz dziewczyny ustawiają się do mnie w kolejce, a ja zawsze daje im to, czego chcą! 

Polecam gorąco MAXATIN!!!Terrell Davis, Chicago

Jestem żonaty od kilku lat. Ostatnie miesiące były straszne. Nasze życie intymne zniszczyła rutyna i ciągle kłóciliśmy się pod byle pretekstem. Kiedy wypróbowałem Climax Control, wszystko się zmieniło. Teraz moja żona jest dużo bardziej rozbudzona i wciąż do mnie mruga... kiedy tylko ma na to ochotę... wie, że ja też jestem gotowy! Przedłużenie stosunku z ClimaxControl to był strzał w dziesiątkę!Ken, Canada

Jestem żonaty od 18 lat i niektóre romanse mojej żony zaczęły wymykać się spod kontroli. Dzieki Natural XL znów zwróciłem jej uwagę na siebie dzięki czemu porzuciła skoki w bok. Nie sposób określić jak bardzo jestem wdzięczny Natural XL za to, że moja żona znów doceniła mój potencjał. Wzmocnienie penisa to był krok w odpowiednim kierunku, by ratować małżeństwo!Ewa, Warszawa

Odkąd Darek zażywa PornProPills doprowadza mnie do szaleństwa, i to wcale nie dlatego, że mnie denerwuje, tylko moglibyśmy właściwie nie wychodzić z łóżka. Ma mnóstwo energii, pomysłów na zabawy łóżkowe a nasze stosunki są o wiele wiele dłuższe! Już wiem, że na urodziny dostanie ode mnie kolejne opakowania PornProPills!